Profesjonalna kancelaria frankowa – jak działa?

Kancelaria frankowa specjalizuje się w sprawach związanych z kredytami frankowymi, dążąc do unieważnienia zobowiązań kredytowych lub ich odfrankowienia. Szanse na powodzenie są spore, ale oczywiście wiele zależy od treści umowy zawartej z bankiem. Jak kancelaria zajmująca się sprawami frankowymi działa w praktyce?

Kancelaria a analiza umowy o kredyt frankowy

Rzetelny zespół prawników, taki jak skuteczna Kancelaria Frankowa, rozpoczyna współpracę z klientem od dokładnego przeanalizowania umowy, jaka została zawarta z bankiem. Celem takiej analizy jest sprawdzenie treści pod kątem obecności abuzywnych klauzul.

Chodzi o zapisy nieuczciwe, które stanowią podstawę do unieważnienia kredytu frankowego. Dzięki profesjonalnej analizie dowiesz się, czy w Twoim przypadku możliwe jest unieważnienie kredytu CHF lub jego odfrankowanie.

Kredyt we frankach – czy sprawa w sądzie jest konieczna?

Analiza to pierwszy krok, ale jeśli okaże się, że umowa zawiera klauzule o charakterze abuzywnym, to wcale nie oznacza to jeszcze, że sprawa w sądzie jest konieczna. Zanim to nastąpi, kancelaria składa w banku reklamację. Dopiero w sytuacji, w której bank nie odniesie się w sposób pozytywny do złożonej reklamacji, następuje złożenie pozwu.

Wówczas rozpoczyna się sprawa o unieważnienie kredytu CHF bądź odfrankowienie. Oczywiście na tym praca kancelarii się nie kończy.

Kancelaria do spraw kredytów frankowych

Po złożeniu pozwu kancelaria nadal świadczy swoje usługi, reprezentując klienta w sądzie. Oczywiście należy pamiętać o tym, aby odpowiednio wybrać kancelarię frankową, zwracając uwagę na jej doświadczenie, znajomość sposobu działania banków, które udzielały kredytów CHF oraz skuteczność.

Dlatego, zanim wybierzesz kancelarię do prowadzenia swojej sprawy, zapoznaj się z jej stroną internetową. Powinny znajdować się tam informacje dotyczące sposobu i zakresu działania, banków, kosztów oraz skuteczności. Dzięki temu Twoje szanse na pozytywny rezultat będą większe.

Dodaj komentarz

Back To Top